3,716
edits
Line 107: | Line 107: | ||
| style="padding:5px" | {{flag|France}} France | | style="padding:5px" | {{flag|France}} France | ||
| style="padding:5px" | French | | style="padding:5px" | French | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|Nakkileipaa}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | Nov. 24, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|Finland}} Finland | |||
| style="padding:5px" | Finnish | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
| style="padding:5px" | {{u|Rhm2768}} | | style="padding:5px" | {{u|Rhm2768}} |
edits