3,661
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| {{color|78C850|Japan}} | | {{color|78C850|Japan}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon Black and White Versions|BW}} | | {{color2|78C850|Pokémon Black and White Versions|BW}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|243}} | |||
| {{color2|78C850|List of Nintendo event Pokémon in 2011#Raikou|Raikou}} | |||
| {{color|78C850|Jan.<br>3}} | |||
| {{color|78C850|Jan.<br>9}} | |||
| {{color|78C850|US}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}{{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 56: | Line 63: | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| rowspan="2" | {{ms|571}} | | rowspan="2" | {{ms|571}} |
edits