3,687
edits
m (Protected "Front page/Events" ([edit=report] (indefinite) [move=sysop] (indefinite))) |
(→Events: Won't be here later) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| align="center" | {{color|78C850|Australia}} | | align="center" | {{color|78C850|Australia}} | ||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | | align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | ||
|- style="background: #705848;" | |||
| rowspan="2" align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] | |||
| rowspan="2" align="center" | {{color2|78C850|Secret Key (Gen IV)|Secret Key}} | |||
| align="center" rowspan="4" | {{color|78C850|July<br>4}} | |||
| align="center" rowspan="4" | {{color|78C850|July<br>5}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | |||
| rowspan="2" align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}<sup>{{color|fff|K}}</sup> | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{color|78C850|South<br>Korea}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|446}} | |||
| align="center" | {{pcolor|Munchlax|78C850|Korean Munchlax}} | |||
| align="center" rowspan="2" | {{color|78C850|South<br>Korea}} | |||
| align="center" rowspan="2" | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|349}} | |||
| align="center" | {{pcolor|Feebas|78C850|Korean Feebas}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 68: | Line 86: | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{ms|493}} | | align="center" | {{ms|493}} |
edits