3,687
edits
(That was annoying) |
No edit summary |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| {{color|78C850|Aug.<br>30}} | | {{color|78C850|Aug.<br>30}} | ||
| {{color|78C850|Spain}} | | {{color|78C850|Spain}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|486}} | |||
| {{pcolor|Regigigas|78C850|Germany Regigigas}} | |||
| {{color|78C850|Aug.<br>29}} | |||
| {{color|78C850|Oct.<br>4}} | |||
| {{color|78C850|Germany}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | ||
|- | |- | ||
Line 83: | Line 90: | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|251}}}} | | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|251}}}} |
edits