1,094
edits
(Been too busy lately to do these) |
m (→Events) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| {{color|78C850|Japan}} | | {{color|78C850|Japan}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|133}} | | {{ms|133}} | ||
Line 58: | Line 44: | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{color|78C850|Italy}} | | {{color|78C850|Italy}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|493}} | |||
| {{color2|78C850|List of Nintendo event Pokémon in 2010#Michina Arceus|Michina Arceus}} | |||
| {{color|78C850|Feb.<br>26}} | |||
| {{color|78C850|April<br>11}} | |||
| {{color|78C850|Spain}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|385}} | |||
| {{color2|78C850|GameStop Jirachi|GameStop<br>Jirachi}} | |||
| {{color|78C850|Feb.<br>27}} | |||
| {{color|78C850|March<br>13}} | |||
| {{color|78C850|United States}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 76: | Line 76: | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|493}} | | {{ms|493}} |
edits