5,426
edits
(→Prizes) |
No edit summary |
||
Line 92: | Line 92: | ||
| N/A | | N/A | ||
| {{p|Yveltal}} | | {{p|Yveltal}} | ||
| Phone alert | | Phone alert (Bulbasaur, Charmander, Squirtle) | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| N/A | | N/A | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| N/A | | N/A | ||
| {{p|Skiddo}} | | {{p|Skiddo}} | ||
| Phone alert | | Phone alert (Mudkip, Torchic, Treecko) | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| N/A | | N/A | ||
Line 127: | Line 127: | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| N/A | | N/A | ||
| {{p| | | {{p|Clauncher}} | ||
| Alarmset | | Alarmset (Chikorita, Cyndaquil, Totdile) | ||
|- style="background: #fff" | |||
| N/A | |||
| {{p|Xerneas}} | |||
| Mega Blaziken wallpaper | |||
|} | |} | ||