3,687
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| {{color|78C850|North<br>America}} | | {{color|78C850|North<br>America}} | ||
| {{color|78C850|-}} | | {{color|78C850|-}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 7}}|1=129|2=355|3=446|4=374|5=116|6=436|129}}}} | |||
| {{color|78C850|Road of the Champs}} | |||
| {{color|78C850|Oct.<br>17}} | |||
| {{color|78C850|Dec.<br>27}} | |||
| {{color|78C850|Japan}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | |||
|-align="center" style="background: #705848" | |-align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|{{#ifexpr: ({{#time: H}} mod 2) = 0|492|492S}}}} | | {{ms|{{#ifexpr: ({{#time: H}} mod 2) = 0|492|492S}}}} |
edits