3,687
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| {{color|78C850|Europe}} | | {{color|78C850|Europe}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}} | | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|385}} | |||
| {{color2|78C850|List of Nintendo event Pokémon in 2010#Australian 2010 Jirachi|Australian 2010 Jirachi}} | |||
| {{color|78C850|June<br>3}} | |||
| {{color|78C850|June<br>13}} | |||
| {{color|78C850|Australia}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}{{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 63: | Line 70: | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|212}} | | {{ms|212}} |
edits