3,687
edits
(→Events) |
(→Events) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
! {{color|4f5c2e|Location}} | ! {{color|4f5c2e|Location}} | ||
! {{color|4f5c2e|Games}} | ! {{color|4f5c2e|Games}} | ||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|487O}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Platinum release}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|May<br>14}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Australia}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|487O}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Platinum release}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|May<br>22}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Europe}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | |||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{ms|492}} | | align="center" | {{ms|492}} |
edits