3,687
edits
(→Events) |
No edit summary |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| {{color|78C850|USA}} | | {{color|78C850|USA}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|151}} | |||
| {{pcolor|Mew|78C850}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>11}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>23}} | |||
| {{color|78C850|Worldwide}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | |||
|-align="center" style="background: #705848" | |-align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|{{#ifexpr: ({{#time: H}} mod 2) = 0|492|492S}}}} | | {{ms|{{#ifexpr: ({{#time: H}} mod 2) = 0|492|492S}}}} | ||
Line 90: | Line 97: | ||
| {{color|78C850|Japan}} | | {{color|78C850|Japan}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| [[File:Bag Mysterious Crystal Sprite.png]] | |||
| {{color2|78C850|Mysterious Crystal}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>27}} | |||
| {{color|78C850|Jan.<br>11}} | |||
| {{color|78C850|Worldwide}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|151}} | |||
| {{pcolor|Mew|78C850}} | |||
| {{color|78C850|Jan.<br>29}} | |||
| {{color|78C850|Feb.<br>11}} | |||
| {{color|78C850|Worldwide}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|3=249|4=250|251}}}} | | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|3=249|4=250|251}}}} |
edits