3,687
edits
(They extended) |
No edit summary |
||
Line 104: | Line 104: | ||
| {{color|78C850|South<br>Korea}} | | {{color|78C850|South<br>Korea}} | ||
| {{color|78C850|-}} | | {{color|78C850|-}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|025}} | |||
| {{color|78C850|Yellow Forest}} | |||
| {{color|78C850|Feb.<br>16}} | |||
| {{color|78C850|Feb.<br>28}} | |||
| {{color|78C850|Wi-Fi}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|3=249|4=250|251}}}} | | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|3=249|4=250|251}}}} |
edits