3,716
edits
Line 119: | Line 119: | ||
| style="padding:5px" | {{flag|Finland}} Finland | | style="padding:5px" | {{flag|Finland}} Finland | ||
| style="padding:5px" | Finnish | | style="padding:5px" | Finnish | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|Purpur}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | December 2, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|Japan}} Japan | |||
| style="padding:5px" | Russian | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
| style="padding:5px" | {{u|Rhm2768}} | | style="padding:5px" | {{u|Rhm2768}} |
edits