5,426
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 105: | Line 105: | ||
| [https://www.tiendavertigo.com/ Vertigo] | | [https://www.tiendavertigo.com/ Vertigo] | ||
| [https://www.facebook.com/vertigovipcr/photos/10154454325884390 TBA] | | [https://www.facebook.com/vertigovipcr/photos/10154454325884390 TBA] | ||
|- style="background: #fff" | |||
| Guatemala | |||
| [http://www.elduende.com/ El Duende] stores | |||
| [https://www.facebook.com/ElDuende.Videojuegos/posts/10153846068152945 TBA] | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| Peru | | Peru |