3,687
edits
(I don't come for one day and everything's a mess...) |
(→Events) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | | align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}<sup>{{color|0000ff|US}}{{color|ffff00|PAL}}</sup> | | align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}<sup>{{color|0000ff|US}}{{color|ffff00|PAL}}</sup> | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 7}}|1=129|2=355|3=446|4=374|5=116|6=436|129}}}} | |||
| {{color2|78C850|Champ Road (PokéWalker area)|Champ Road}} | |||
| {{color|78C850|Oct.<br>17}} | |||
| {{color|78C850|Dec.<br>27}} | |||
| {{color|78C850|Japan}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 63: | Line 70: | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|493}} | | {{ms|493}} |
edits