5,426
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 117: | Line 117: | ||
| {{p|Litleo}} | | {{p|Litleo}} | ||
| Mega Lucario wallpaper | | Mega Lucario wallpaper | ||
|- style="background: #fff" | |||
| N/A | |||
| {{p|Talonflame}} | |||
| Mega Ampharos wallpaper | |||
|- style="background: #fff" | |||
| N/A | |||
| {{p|Inkay}} | |||
| Digital {{bp|Pokémon Black and White volume 2}} (manga) | |||
|} | |} | ||