3,661
edits
m (→Upcoming: gurr) |
m (→Upcoming: help!) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
| align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | | align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}<sup>{{color|ffff00|Eu}}</sup> | | align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}<sup>{{color|ffff00|Eu}}</sup> | ||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Secret Key (Gen IV)|Secret Key}} | |||
| align="center" | {{tt|{{color|78C850|June<br>27}}|QLD: Carindale June 27 & 28, Pacific Fair July 4 & 5; VIC: Southland July 9 & 10, Fountain Gate July 11 & 12; NSW: Chatswood July 18 & 19, Parramatta July 25 & 26; WA: Carousel July 4 & 6; SA: Marion July 18 & 19; NZ: Sylvia Park August 8 & 9}} | |||
| align="center" | {{tt|{{color|78C850|August<br>9}}|QLD: Carindale June 27 & 28, Pacific Fair July 4 & 5; VIC: Southland July 9 & 10, Fountain Gate July 11 & 12; NSW: Chatswood July 18 & 19, Parramatta July 25 & 26; WA: Carousel July 4 & 6; SA: Marion July 18 & 19; NZ: Sylvia Park August 8 & 9}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Australia/<br>New Zealand}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{ms|172}} | | align="center" | {{ms|172}} |
edits