3,687
edits
(Accident) |
|||
Line 44: | Line 44: | ||
| align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | | align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | | | align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] | ||
| align="center" | {{color2|78C850| | | align="center" | {{color2|78C850|Secret Key (Gen IV)|Secret Key}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>25}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|July<br>19}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Australia}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br> | |||
| align="center" | {{color|78C850| | |||
| align="center" | {{color|78C850| | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 75: | Line 67: | ||
! {{color|4f5c2e|Location}} | ! {{color|4f5c2e|Location}} | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{ms|487O}} | | align="center" | {{ms|487O}} | ||
Line 95: | Line 74: | ||
| align="center" | {{color|78C850|South <br>Korea}} | | align="center" | {{color|78C850|South <br>Korea}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | | align="center" | {{color|78C850|-}} | ||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{ | | rowspan="2" align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] | ||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon | | rowspan="2" align="center" | {{color2|78C850|Secret Key (Gen IV)|Secret Key}} | ||
| align="center" | {{color|78C850| | | align="center" rowspan="4" | {{color|78C850|July<br>4}} | ||
| align="center" | {{ | | align="center" rowspan="4" | {{color|78C850|July<br>5}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|South <br>Korea}} | | align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
| align="center" | {{ | | rowspan="2" align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}<sup>{{color|fff|K}}</sup> | ||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{color|78C850|South<br>Korea}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|446}} | |||
| align="center" | {{pcolor|Munchlax|78C850|Korean Munchlax}} | |||
| align="center" rowspan="2" | {{color|78C850|South<br>Korea}} | |||
| align="center" rowspan="2" | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|349}} | |||
| align="center" | {{pcolor|Feebas|78C850|Korean Feebas}} | |||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{ms|493}} | | align="center" | {{ms|493}} | ||
Line 131: | Line 121: | ||
| align="center" style="background: #705848;" | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|251}}}} | | align="center" style="background: #705848;" | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|251}}}} | ||
| align="center" style="background: #705848;" | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HG & SS <br>release}} | | align="center" style="background: #705848;" | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HG & SS <br>release}} | ||
| align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850| | | align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850|Sept.<br>12}} | ||
| align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850|-}} | | align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850|-}} | ||
| align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850|Japan}} | | align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850|Japan}} |
edits