3,687
edits
(http://pokemonkorea.co.kr/html/event/event_view.asp?idx=61) |
No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|172}} | | {{ms|172}} | ||
| {{color2|78C850|Pikachu-colored Pichu}} | | {{color2|78C850|Pikachu-colored Pichu|Pikachu-colored<br>Pichu}} | ||
| {{color|78C850|Nov.<br>12}} | | {{color|78C850|Nov.<br>12}} | ||
| {{color|78C850|Jan.<br>6}} | | {{color|78C850|Jan.<br>6}} | ||
Line 58: | Line 58: | ||
| {{color|78C850|Worldwide}} | | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|493}} | |||
| {{pcolor|Arceus|78C850}} | |||
| {{color|78C850|Dec.<br>24}} | |||
| {{color|78C850|Jan.<br>31}} | |||
| {{color|78C850|South<br>Korea}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- | |- | ||
| | | |
edits