3,661
edits
(Before I forget) |
m (→Upcoming) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
| align="center" | {{color|78C850|July<br>2}} | | align="center" | {{color|78C850|July<br>2}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | | align="center" | {{color|78C850|-}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|South <br>Korea}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|251}}}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS pre-orders}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|July<br>4}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|???}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|South <br>Korea}} | | align="center" | {{color|78C850|South <br>Korea}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | | align="center" | {{color|78C850|-}} |
edits