3,687
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 97: | Line 97: | ||
| {{color|78C850|Japan}} | | {{color|78C850|Japan}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | ||
|-align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|{{#ifexpr: ({{#time: H}} mod 2) = 0|492|492S}}}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Sky|PMD Explorers<br>of Sky release}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>13}} | |||
| {{color|78C850|-}} | |||
| {{color|78C850|Europe}} | |||
| {{color|78C850|-}} | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| colspan="2" | {{color2|78C850|Pokémon Rumble|Pokémon Rumble<br> release}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>16}} | |||
| {{color|78C850|-}} | |||
| {{color|78C850|Worldwide}} | |||
| {{color2|78C850|Wii}}<sup>{{color|0000ff|US}}</sup> | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| [[File:Bag Mysterious Crystal Sprite.png]] | | [[File:Bag Mysterious Crystal Sprite.png]] |
edits