3,687
edits
No edit summary |
|||
Line 52: | Line 52: | ||
| {{color|78C850|Japan}} | | {{color|78C850|Japan}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|493}} | |||
| {{pcolor|Arceus|78C850|Australian Arceus}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>6}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>16}} | |||
| {{color|78C850|Australia}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|493}} | |||
| {{pcolor|Arceus|78C850|TRU Arceus}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>7}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>15}} | |||
| {{color|78C850|USA}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 70: | Line 84: | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|151}} | | {{ms|151}} |
edits