5,426
edits
No edit summary |
(Moving Umeko to translators) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| style="padding:5px;" | {{flag|United States}} United States | | style="padding:5px;" | {{flag|United States}} United States | ||
| style="padding:5px;" | Bulbagarden forums staff | | style="padding:5px;" | Bulbagarden forums staff | ||
|- style="background:#ffe;" | |- style="background:#ffe;" | ||
| style="padding:5px;" | {{u|Spriteit}} | | style="padding:5px;" | {{u|Spriteit}} | ||
Line 70: | Line 64: | ||
| style="padding:5px;" | August 8, 2014 | | style="padding:5px;" | August 8, 2014 | ||
| style="padding:5px;" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | | style="padding:5px;" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | ||
| style="padding:5px;" | Japanese | |||
|- style="background:#ffe;" | |||
| style="padding:5px;" | {{u|Umeko}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px;" | Active | |||
| style="padding:5px;" | January 7, 2010 | |||
| style="padding:5px;" | {{flag|United States}} United States | |||
| style="padding:5px;" | Japanese | | style="padding:5px;" | Japanese | ||
|- style="background:#ffe;" | |- style="background:#ffe;" |