3,716
edits
(Moving Umeko to translators) |
|||
Line 76: | Line 76: | ||
| style="padding:5px;" | August 8, 2014 | | style="padding:5px;" | August 8, 2014 | ||
| style="padding:5px;" | {{flag|Australia}} Australia | | style="padding:5px;" | {{flag|Australia}} Australia | ||
| style="padding:5px;" | Korean | |||
|- style="background:#ffe;" | |||
| style="padding:5px;" | {{u|Kyriaki}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px;" | Active | |||
| style="padding:5px;" | August 8, 2014 | |||
| style="padding:5px;" | {{flag|South Korea}} South Korea | |||
| style="padding:5px;" | Korean | | style="padding:5px;" | Korean | ||
|- style="background:#ffe;" | |- style="background:#ffe;" |
edits