2,407
edits
(→Pokémon: Update #2) |
(→Pokémon: Update #3) |
||
Line 224: | Line 224: | ||
| Tabunne | | Tabunne | ||
| {{p|Audino}} | | {{p|Audino}} | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 532 | |||
| [[File:532.png]] | |||
| Dokkorā | |||
| {{p|Timburr}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 533 | |||
| [[File:533.png]] | |||
| Dotekkotsu | |||
| {{p|Gurdurr}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 534 | |||
| [[File:534.png]] | |||
| Roobushin | |||
| {{p|Conkeldurr}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 535 | |||
| [[File:535.png]] | |||
| Otamaro | |||
| {{p|Tympole}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 536 | |||
| [[File:536.png]] | |||
| Gamagaru | |||
| {{p|Palpitoad}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 537 | |||
| [[File:537.png]] | |||
| Gamageroge | |||
| {{p|Seismitoad}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 538 | |||
| [[File:538.png]] | |||
| Nageki | |||
| {{p|Throh}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 539 | |||
| [[File:539.png]] | |||
| Dageki | |||
| {{p|Sawk}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 540 | |||
| [[File:540.png]] | |||
| Kurumiru | |||
| {{p|Sewaddle}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 541 | |||
| [[File:541.png]] | |||
| Kurumayu | |||
| {{p|Swadloon}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 542 | |||
| [[File:542.png]] | |||
| Hahakomori | |||
| {{p|Leavanny}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 543 | |||
| [[File:543.png]] | |||
| Fushide | |||
| {{p|Venipede}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 544 | |||
| [[File:544.png]] | |||
| Hoiiga | |||
| {{p|Whirlipede}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 545 | |||
| [[File:545.png]] | |||
| Pendror | |||
| {{p|Scolipede}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 546 | |||
| [[File:546.png]] | |||
| Monmen | |||
| {{p|Cottonee}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 547 | |||
| [[File:547.png]] | |||
| Whimsicott | |||
| {{p|Elfuun}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 548 | |||
| [[File:548.png]] | |||
| Churine | |||
| {{p|Petilil}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 549 | |||
| [[File:549.png]] | |||
| Doredia | |||
| {{p|Lilligant}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 550 | |||
| [[File:550.png]] | |||
| Basslao | |||
| {{p|Basculin}} | |||
|} | |} | ||
* The list is incomplete, further information will be added soon. | * The list is incomplete, further information will be added soon. |
edits