280
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 669: | Line 669: | ||
| Kojondo | | Kojondo | ||
| {{p|Mienshao}} | | {{p|Mienshao}} | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 621 | |||
| [[File:622.png]] | |||
| Gobbito | |||
| {{p|Golett}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 623 | |||
| [[File:623.png]] | |||
| Goruugu | |||
| {{p|Golurk}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 624 | |||
| [[File:624.png]] | |||
| Komatana | |||
| {{p|Pawniard}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 625 | |||
| [[File:625.png]] | |||
| Kirikizan | |||
| {{p|Bisharp}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 626 | |||
| [[File:626.png]] | |||
| Buffalon | |||
| {{p|Bouffalant}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 627 | |||
| [[File:627.png]] | |||
| Washibon | |||
| {{p|Rufflet}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 628 | |||
| [[File:628.png]] | |||
| Wargle | |||
| {{p|Braviary}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 629 | |||
| [[File:629.png]] | |||
| Baruchai | |||
| {{p|Vullaby}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 630 | |||
| [[File:630.png]] | |||
| Barujiina | |||
| {{p|Mandibuzz}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 631 | |||
| [[File:631.png]] | |||
| Kuitaran | |||
| {{p|Heatmor}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 632 | |||
| [[File:632.png]] | |||
| Aianto | |||
| {{p|Durant}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 633 | |||
| [[File:633.png]] | |||
| Monozu | |||
| {{p|Deino}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 634 | |||
| [[File:634.png]] | |||
| Jiheddho | |||
| {{p|Zweilous}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 635 | |||
| [[File:635.png]] | |||
| Sazandora | |||
| {{p|Hydreigon}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 636 | |||
| [[File:636.png]] | |||
| Meraruba | |||
| {{p|Larvesta}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 637 | |||
| [[File:637.png]] | |||
| Ulgamoth | |||
| {{p|Volcarona}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 638 | |||
| [[File:638.png]] | |||
| Cobalon | |||
| {{p|Cobalion}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 639 | |||
| [[File:639.png]] | |||
| Terrakion | |||
| {{p|Terrakion}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 640 | |||
| [[File:640.png]] | |||
| Virizion | |||
| {{p|Virizion}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 641 | |||
| [[File:641.png]] | |||
| Tornelos | |||
| {{p|Tornadus}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 642 | |||
| [[File:642.png]] | |||
| Voltolos | |||
| {{p|Thundurus}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 643 | |||
| [[File:643.png]] | |||
| Reshiram | |||
| {{p|Reshiram}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 644 | |||
| [[File:644.png]] | |||
| Zekrom | |||
| {{p|Zekrom}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 645 | |||
| [[File:645.png]] | |||
| Landlos | |||
| {{p|Landorus}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 646 | |||
| [[File:646.png]] | |||
| Kyurem | |||
| {{p|Kyurem}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 647 | |||
| [[File:647.png]] | |||
| Keldeo | |||
| {{p|Keldeo}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 648 | |||
| [[File:648.png]] | |||
| Meloetta | |||
| {{p|Meloetta}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 649 | |||
| [[File:649.png]] | |||
| Genesect | |||
| {{p|Genesect}} | |||
|} | |} | ||
* The list is incomplete, further information will be added soon. | * The list is incomplete, further information will be added soon. |
edits