8
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| | | | ||
| AG169, AG170, call-ins, etc. | | AG169, AG170, call-ins, etc. | ||
| | |- | ||
| [[Bulbacast:BC009|BC009]] | |||
| April 8, 2006 | |||
| Chosen of Mana, Hobbes2222, BGT, Winter | |||
| Call-ins and Shipping | |||
|- | |||
| [[Bulbacast:BC010|BC010]] | |||
| April 15, 2006 | |||
| Hobbes2222, Winter, Nintendo Theatre | |||
| AG171 The Deoxys Crisis, Callins, and a new Q&A Segment | |||
[[Category:Bulbacast|{{PAGENAME}}]] | [[Category:Bulbacast|{{PAGENAME}}]] |
edits