3,716
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 40: | Line 40: | ||
| style="padding:5px" | June 13, 2013 | | style="padding:5px" | June 13, 2013 | ||
| style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | | style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | ||
| style="padding:5px" | Senior Writer; Bulbapedia staff | | style="padding:5px" | Senior Writer; Bulbapedia Deputy Editor-in-Chief | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|Abcboy}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | March 19, 2017 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | |||
| style="padding:5px" | Bulbapedia staff | |||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|Darkeiya}} | |||
| style="background:#F97C5B; padding:5px" | Inactive | |||
| style="padding:5px" | March 4, 2010 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | |||
| style="padding:5px" | Bulbapedia staff | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
|- style="background:transparent" | |- style="background:transparent" |
edits