3,716
edits
Xan Hutcheon (talk | contribs) m (Protected "Bulbanews:Support Staff" ([edit=sysop] (indefinite) [move=sysop] (indefinite))) |
No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| style="padding:5px;" | January 7, 2010 | | style="padding:5px;" | January 7, 2010 | ||
| style="padding:5px;" | {{flag|United States}} United States | | style="padding:5px;" | {{flag|United States}} United States | ||
| style="padding:5px;" | Bulbapedia staff | |||
|- style="background:#ffe;" | |||
| style="padding:5px;" | {{u|Spriteit}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px;" | Active | |||
| style="padding:5px;" | June 10, 2012 | |||
| style="padding:5px;" | {{flag|Australia}} Australia | |||
| style="padding:5px;" | Bulbapedia staff | | style="padding:5px;" | Bulbapedia staff | ||
|- style="background:#ffe;" | |- style="background:#ffe;" |
edits