5,426
edits
mNo edit summary |
|||
Line 65: | Line 65: | ||
| style="padding:5px;" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | | style="padding:5px;" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | ||
| style="padding:5px;" | Japanese | | style="padding:5px;" | Japanese | ||
|- style="background:#ffe;" | |||
| style="padding:5px;" | {{u|Rhm2768}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px;" | Active | |||
| style="padding:5px;" | August 3, 2014 | |||
| style="padding:5px;" | {{flag|South Korea}} South Korea | |||
| style="padding:5px;" | Korean | |||
|- style="background:#ffe;" | |- style="background:#ffe;" | ||
| style="padding:5px;" | {{u|Umeko}} | | style="padding:5px;" | {{u|Umeko}} |