3,716
edits
mNo edit summary |
|||
Line 71: | Line 71: | ||
| style="padding:5px" | {{flag|Japan}} Japan | | style="padding:5px" | {{flag|Japan}} Japan | ||
| style="padding:5px" | Japanese | | style="padding:5px" | Japanese | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|Acs525}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | Nov. 21, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|Panama}} Panama | |||
| style="padding:5px" | Spanish | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
| style="padding:5px" | {{u|Bluesun}} | | style="padding:5px" | {{u|Bluesun}} | ||
Line 77: | Line 83: | ||
| style="padding:5px" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | | style="padding:5px" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | ||
| style="padding:5px" | Japanese | | style="padding:5px" | Japanese | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|Jdsaphir}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | Nov. 21, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|France}} France | |||
| style="padding:5px" | French | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
| style="padding:5px" | {{u|Rhm2768}} | | style="padding:5px" | {{u|Rhm2768}} |
edits