3,687
edits
(→Events) |
(→Events) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| {{color|78C850|Wi-Fi}} | | {{color|78C850|Wi-Fi}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| align="center" | [[File:Bag Oak's Letter Sprite.png]] | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Oak's Letter}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Sept.<br>28}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Nov.<br>8}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}<sup>{{color|0000ff|U}}</sup> | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 70: | Line 77: | ||
| {{color|78C850|Japan}} | | {{color|78C850|Japan}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}{{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}{{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|492S}} | | {{ms|492S}} |
edits