3,687
edits
m (→Events) |
|||
Line 82: | Line 82: | ||
| {{color|78C850|Worldwide}} | | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|3=249|4=250|251}}}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HG & SS <br>release}} | |||
| {{color|78C850|Feb.<br>4}} | |||
| {{color|78C850|-}} | |||
| {{color|78C850|South<br>Korea}} | |||
| {{color|78C850|-}} | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|3=249|4=250|251}}}} | | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|3=249|4=250|251}}}} |
edits