3,687
edits
No edit summary |
|||
Line 40: | Line 40: | ||
! {{color|4f5c2e|Location}} | ! {{color|4f5c2e|Location}} | ||
! {{color|4f5c2e|Games}} | ! {{color|4f5c2e|Games}} | ||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|059}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Korean Arcanine}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>6}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>8}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|South<br>Korea}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}} | |||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{ms|172}} | | align="center" | {{ms|172}} | ||
Line 71: | Line 78: | ||
| align="center" | {{color|78C850|France}} | | align="center" | {{color|78C850|France}} | ||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | | align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | ||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|486}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Korean Regigigas}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>20}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>21}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|South<br>Korea}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|487O}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Platinum release}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|July<br>2}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|South <br>Korea}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | |||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{ms|493}} | | align="center" | {{ms|493}} |
edits