1,094
edits
(More fix later) |
m (→Events: move) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | | align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|350}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|VGC Milotic}} | |||
| align="center" rowspan="2" colspan="2" | {{color|78C850|June 20}} | |||
| align="center" rowspan="2" | {{color|78C850|France}} | |||
| align="center" rowspan="2" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| colspan="2" align="center" | {{color|78C850|VGC 2009 <br>Worlds Qualifier}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|486}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Korean Regigigas}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>20}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>21}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|South<br>Korea}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 60: | Line 75: | ||
! {{color|4f5c2e|Location}} | ! {{color|4f5c2e|Location}} | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] | | align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] |
edits