3,687
edits
No edit summary |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
| align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] | | align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] | ||
| align="center" | {{color2|78C850|Secret Key (Gen IV)|Secret Key}} | | align="center" | {{color2|78C850|Secret Key (Gen IV)|Secret Key}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|June<br> | | align="center" | {{color|78C850|June<br>8}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|July<br>19}} | | align="center" | {{color|78C850|July<br>19}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | | align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
Line 44: | Line 44: | ||
| align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | | align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | | | align="center" | {{ms|350}} | ||
| align="center" | {{ | | align="center" | {{color2|78C850|VGC Milotic}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|June<br> | | align="center" rowspan="2" colspan="2" | {{color|78C850|June 20}} | ||
| align="center" | {{color|78C850| | | align="center" rowspan="2" | {{color|78C850|France}} | ||
| align="center" | {{color|78C850| | | align="center" rowspan="2" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | ||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon | |- style="background: #705848;" | ||
| colspan="2" align="center" | {{color|78C850|VGC 2009 <br>Worlds Qualifier}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|486}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Korean Regigigas}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>20}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>21}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|South<br>Korea}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 67: | Line 75: | ||
! {{color|4f5c2e|Location}} | ! {{color|4f5c2e|Location}} | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Secret Key (Gen IV)|Secret Key}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>25}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|July<br>19}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Australia}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- style="background: #705848;" | |||
| colspan="2" align="center" | {{color|78C850|VGC 2009 <br>Worlds Qualifier}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>27}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|June<br>28}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|USA}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{ms|487O}} | | align="center" | {{ms|487O}} | ||
Line 74: | Line 95: | ||
| align="center" | {{color|78C850|South <br>Korea}} | | align="center" | {{color|78C850|South <br>Korea}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | | align="center" | {{color|78C850|-}} | ||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| | | align="center" | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|493}}}} | ||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS pre-orders}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|July<br>4}} | |||
| | | align="center" | {{color|78C850|???}} | ||
| align="center" | {{color|78C850|South <br>Korea}} | |||
| | | align="center" | {{color|78C850|-}} | ||
| align="center" | {{color|78C850| | |||
| align="center" | {{ | |||
| align="center | |||
| align="center | |||
|- | |||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | {{ms|493}} | | align="center" | {{ms|493}} | ||
Line 121: | Line 131: | ||
| align="center" style="background: #705848;" | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|251}}}} | | align="center" style="background: #705848;" | {{ms|{{#switch: {{#expr: {{#time: U}} mod 3}}|1=249|2=250|251}}}} | ||
| align="center" style="background: #705848;" | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HG & SS <br>release}} | | align="center" style="background: #705848;" | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HG & SS <br>release}} | ||
| align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850| | | align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850|Fall<br>2009}} | ||
| align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850|-}} | | align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850|-}} | ||
| align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850|Japan}} | | align="center" style="background: #705848;" | {{color|78C850|Japan}} |
edits