1,094
edits
(Before I forget) |
m (→Events) |
||
Line 63: | Line 63: | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| align="center" | [[File:Bag Oak's Letter Sprite.png]] | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Oak's Letter}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Sept.<br>28}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Nov.<br>8}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Worldwide}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|492S}} | | {{ms|492S}} |
edits