3,687
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 103: | Line 103: | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| N/A | | N/A | ||
| [[ | | [[File:Castelia City.png|96px]] | ||
| Hiun City | | Hiun City | ||
| {{bp|Castelia City}} | | {{bp|Castelia City}} | ||
Line 112: | Line 112: | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| N/A | | N/A | ||
| [[ | | [[File:Juniper BW Intro.png]] | ||
| Professor Araragi | | Professor Araragi | ||
| {{bp|Professor Juniper}} | | {{bp|Professor Juniper}} | ||
Line 122: | Line 122: | ||
| N/A | | N/A | ||
| N/A | | N/A | ||
| | | Pigeon Breast | ||
| {{a|Big Pecks}} | | {{a|Big Pecks}} | ||
| Cœur de Coq | | Cœur de Coq | ||
Line 146: | Line 146: | ||
| Autoestima | | Autoestima | ||
| Arroganza | | Arroganza | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| N/A | |||
| [[File:BW_Prerelease_Blitzle_battle.png|96px]] | |||
| Wild Bolt | |||
| {{m|Wild Charge}} | |||
| Éclair Fou | |||
| Stromstoß-Angriff | |||
| Voltio Cruel | |||
| Sprizzalampo | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| Telekinesis | |||
| {{m|Telekinesis}} | |||
| Lévikinésie | |||
| Telekinese | |||
| Telequinesis | |||
| Telecinesi | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| Sweep Slap | |||
| {{m|Tail Slap}} | |||
| Plumo-Queue | |||
| Kehrschelle | |||
| Plumerazo | |||
| Spazzasberla | |||
|- | |- | ||
| colspan="6" style="background:#2c2c2c; -moz-border-radius-bottomleft: 5px; -moz-border-radius-bottomright: 5px;" | | | colspan="6" style="background:#2c2c2c; -moz-border-radius-bottomleft: 5px; -moz-border-radius-bottomright: 5px;" | |
edits