3,687
edits
CoolPikachu! (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 155: | Line 155: | ||
| Voltio Cruel | | Voltio Cruel | ||
| Sprizzalampo | | Sprizzalampo | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| Telekinesis | |||
| {{m|Telekinesis}} | |||
| Lévikinésie | |||
| Telekinese | |||
| Telequinesis | |||
| Telecinesi | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| N/A | |||
| N/A | |||
| Sweep Slap | |||
| {{m|Tail Slap}} | |||
| Plumo-Queue | |||
| Kehrschelle | |||
| Plumerazo | |||
| Spazzasberla | |||
|- | |- | ||
| colspan="6" style="background:#2c2c2c; -moz-border-radius-bottomleft: 5px; -moz-border-radius-bottomright: 5px;" | | | colspan="6" style="background:#2c2c2c; -moz-border-radius-bottomleft: 5px; -moz-border-radius-bottomright: 5px;" | |
edits