3,687
edits
No edit summary |
|||
Line 120: | Line 120: | ||
! colspan="7" | {{color|f5f5f5|Pokémon}} | ! colspan="7" | {{color|f5f5f5|Pokémon}} | ||
|- style="background: #d6553c;" | |- style="background: #d6553c;" | ||
| align="center | | align="center"| {{color2|6e1402|Battle Tower|Battle<br>Tower}} | ||
| align="center"|[[Image:TowerSilverprintm.PNG]] | | align="center"|[[Image:TowerSilverprintm.PNG]] | ||
| {{color|6e1402|50 16768 91458}} | | {{color|6e1402|50 16768 91458}} | ||
Line 132: | Line 132: | ||
| {{ms|464}} | | {{ms|464}} | ||
| {{ms|350}} | | {{ms|350}} | ||
|- style="background: #40ad72;" | |||
| align="center"| {{color2|003619|Battle Castle|Battle<br>Castle}} | |||
| align="center"|[[Image:CastleSilverprintm.PNG]] | |||
| {{color|003619|14 97385 75272}} | |||
| align="center" | [http://www.youtube.com/watch?v=TisBvAPCOKM {{color|003619|Silver}}] | |||
| align="center" | {{color|003619|Opponent's level –5}} | |||
| {{ms|025}} | |||
| {{ms|468}} | |||
| {{ms|473}} | |||
| style="background:#505050" | {{color|fff|VS}} | |||
| {{ms|395}} | |||
| {{ms|229}} | |||
| {{ms|398}} | |||
|- style="background: #ffc115;" | |||
| align="center"| {{color2|563f00|Battle Arcade|Battle<br>Arcade}} | |||
| align="center"|[[Image:ArcadeSilverprintm.PNG]] | |||
| {{color|563f00|76 46244 60799}} | |||
| align="center" | [http://www.youtube.com/watch?v=WGwzdyIueuM {{color|563f00|Silver}}] | |||
| align="center" | {{color|563f00|My level +3}} | |||
| {{ms|214}} | |||
| {{ms|121}} | |||
| {{ms|468}} | |||
| style="background:#505050" | {{color|fff|VS}} | |||
| {{ms|477}} | |||
| {{ms|272}} | |||
| {{ms|308}} | |||
|} | |} | ||
edits