3,687
edits
m (→On-going) |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| align="center" | {{color|78C850|Japan}} | | align="center" | {{color|78C850|Japan}} | ||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | | align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | ||
|- style="background: #705848;" | |||
| colspan="2" align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Festa}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|July<br>22}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Sept.<br>12}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Japan}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|-}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 41: | Line 47: | ||
! {{color|4f5c2e|Location}} | ! {{color|4f5c2e|Location}} | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
Line 64: | Line 63: | ||
| align="center" | {{pcolor|Shaymin|78C850|Korean Shaymin}} | | align="center" | {{pcolor|Shaymin|78C850|Korean Shaymin}} | ||
|- style="background: #705848;" | |||
| align="center" | {{ms|486}} | |||
| align="center" | {{pcolor|Regigigas|78C850|UK Regigigas}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|July<br>25}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|Sept.<br>6}} | |||
| align="center" | {{color|78C850|UK}} | |||
| align="center" | {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- style="background: #705848;" | |- style="background: #705848;" | ||
| align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] | | align="center" | [[File:Secret key sprite.png]] |
edits