280
edits
(*ahem* bad kiwi) |
mNo edit summary |
||
Line 319: | Line 319: | ||
| Basslao | | Basslao | ||
| {{p|Basculin}} | | {{p|Basculin}} | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 551 | |||
| [[File:551.png]] | |||
| Meguroco | |||
| {{p|Sandile}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 552 | |||
| [[File:552.png]] | |||
| Waruvial | |||
| {{p|Krokorok}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 553 | |||
| [[File:553.png]] | |||
| Waruvile | |||
| {{p|Krookodile}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 554 | |||
| [[File:554.png]] | |||
| Darumakka | |||
| {{p|Darumaka}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 555 | |||
| [[File:555.png]] | |||
| Hihidaruma | |||
| {{p|Darmanitan}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 556 | |||
| [[File:556.png]] | |||
| Marakacchi | |||
| {{p|Maractus}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 557 | |||
| [[File:557.png]] | |||
| Ishizumai | |||
| {{p|Dweeble}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 558 | |||
| [[File:558.png]] | |||
| Iwaparesu | |||
| {{p|Crustle}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 559 | |||
| [[File:559.png]] | |||
| Zuruggu | |||
| {{p|Scraggy}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 560 | |||
| [[File:560.png]] | |||
| Zuruzukin | |||
| {{p|Scrafty}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 561 | |||
| [[File:561.png]] | |||
| Shinbora | |||
| {{p|Sigilyph}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 562 | |||
| [[File:562.png]] | |||
| Desumasu | |||
| {{p|Yamask}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 563 | |||
| [[File:563.png]] | |||
| Desukaan | |||
| {{p|Cofagrigus}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 564 | |||
| [[File:564.png]] | |||
| Purotoga | |||
| {{p|Tirtouga}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 565 | |||
| [[File:565.png]] | |||
| Abagoura | |||
| {{p|Carracosta}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 566 | |||
| [[File:566.png]] | |||
| Aaken | |||
| {{p|Archen}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 567 | |||
| [[File:567.png]] | |||
| Archeos | |||
| {{p|Archeops}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 568 | |||
| [[File:568.png]] | |||
| Yabukuron | |||
| {{p|Trubbish}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 569 | |||
| [[File:569.png]] | |||
| Dasutodasu | |||
| {{p|Garbodor}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 570 | |||
| [[File:570.png]] | |||
| Zorua | |||
| {{p|Zorua}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 571 | |||
| [[File:571.png]] | |||
| Zoroark | |||
| {{p|Zoroark}} | |||
|} | |} | ||
* The list is incomplete, further information will be added soon. | * The list is incomplete, further information will be added soon. |
edits