2,407
edits
m (→Pokémon) |
(→Pokémon: Update #6) |
||
Line 574: | Line 574: | ||
| Gigigiaru | | Gigigiaru | ||
| {{p|Klinklang}} | | {{p|Klinklang}} | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 602 | |||
| [[File:602.png]] | |||
| Shibishirasu | |||
| {{p|Tynamo}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 603 | |||
| [[File:603.png]] | |||
| Shibibiru | |||
| {{p|Eelektrik}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 604 | |||
| [[File:604.png]] | |||
| Shibirudon | |||
| {{p|Eelektross}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 605 | |||
| [[File:605.png]] | |||
| Riguree | |||
| {{p|Elgyem}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 606 | |||
| [[File:606.png]] | |||
| Oobemu | |||
| {{p|Beheeyem}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 607 | |||
| [[File:607.png]] | |||
| Hitomoshi | |||
| {{p|Litwick}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 608 | |||
| [[File:608.png]] | |||
| Ranpuraa | |||
| {{p|Lampent}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 609 | |||
| [[File:609.png]] | |||
| Shandera | |||
| {{p|Chandelure}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 610 | |||
| [[File:610.png]] | |||
| Kibago | |||
| {{p|Axew}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 611 | |||
| [[File:611.png]] | |||
| Onondo | |||
| {{p|Fraxure}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 612 | |||
| [[File:612.png]] | |||
| Ononokus | |||
| {{p|Haxorus}} | |||
|} | |} | ||
* The list is incomplete, further information will be added soon. | * The list is incomplete, further information will be added soon. |
edits