3,716
edits
(Dogasu is no longer forums staff) |
No edit summary |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| style="padding:5px;" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | | style="padding:5px;" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | ||
| style="padding:5px;" | Korean | | style="padding:5px;" | Korean | ||
|- style="background:#ffe;" | |||
| style="padding:5px;" | {{u|神奇超龍}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px;" | Active | |||
| style="padding:5px;" | June 14, 2013 | |||
| style="padding:5px;" | {{flag|The Philippines}} The Philippines | |||
| style="padding:5px;" | Chinese | |||
|- style="background:#ffe;" | |- style="background:#ffe;" | ||
|- style="background:transparent;" | |- style="background:transparent;" |
edits