3,716
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
! style="padding:3px" | Location | ! style="padding:3px" | Location | ||
! style="padding:3px" | Interests | ! style="padding:3px" | Interests | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|Aliveatnight}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | November 8, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | |||
| style="padding:5px" | | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
| style="padding:5px" | {{u|Bushando}} | | style="padding:5px" | {{u|Bushando}} | ||
| style="background:#F97C5B; padding:5px" | | | style="background:#F97C5B; padding:5px" | Inctive | ||
| style="padding:5px" | June 17, 2013 | | style="padding:5px" | June 17, 2013 | ||
| style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | | style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | ||
Line 24: | Line 30: | ||
| style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | | style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | ||
| style="padding:5px" | Video games, Anime, Manga, Events, Editorial | | style="padding:5px" | Video games, Anime, Manga, Events, Editorial | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|Rage Candy Bar}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | November 8, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | |||
| style="padding:5px" | | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
| style="padding:5px" | {{u|Ryu Shoji}} | | style="padding:5px" | {{u|Ryu Shoji}} |
edits