3,716
edits
Line 77: | Line 77: | ||
| style="padding:5px" | {{flag|Panama}} Panama | | style="padding:5px" | {{flag|Panama}} Panama | ||
| style="padding:5px" | Spanish | | style="padding:5px" | Spanish | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|Believix}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | Nov. 22, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|Lebanon}} Lebanon | |||
| style="padding:5px" | French | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
| style="padding:5px" | {{u|Bluesun}} | | style="padding:5px" | {{u|Bluesun}} |
edits