280
edits
(→Pokémon: Update #6) |
mNo edit summary |
||
Line 629: | Line 629: | ||
| Ononokus | | Ononokus | ||
| {{p|Haxorus}} | | {{p|Haxorus}} | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 613 | |||
| [[File:613.png]] | |||
| Kumasyun | |||
| {{p|Cubchoo}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 614 | |||
| [[File:614.png]] | |||
| Tsunbear | |||
| {{p|Beartic}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 615 | |||
| [[File:615.png]] | |||
| Furiijio | |||
| {{p|Cryogonal}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 616 | |||
| [[File:616.png]] | |||
| Chobomaki | |||
| {{p|Shelmet}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 617 | |||
| [[File:617.png]] | |||
| Agilder | |||
| {{p|Accelgor}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 618 | |||
| [[File:618.png]] | |||
| Maggyo | |||
| {{p|Stunkfisk}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 619 | |||
| [[File:619.png]] | |||
| Kojofu | |||
| {{p|Mienfoo}} | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| 620 | |||
| [[File:620.png]] | |||
| Kojondo | |||
| {{p|Mienshao}} | |||
|} | |} | ||
* The list is incomplete, further information will be added soon. | * The list is incomplete, further information will be added soon. |
edits