700
edits
m (→Season 7) |
m (→Season 7) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
! style="background: #DCB6F2; width: 300px" | Cast | ! style="background: #DCB6F2; width: 300px" | Cast | ||
! style="background: #DCB6F2; {{roundytr|5px}}" | Listen | ! style="background: #DCB6F2; {{roundytr|5px}}" | Listen | ||
|- style="background: #fef" | |||
| 13 | |||
| style="white-space: nowrap" | June 17, 2018 | |||
| E3 Reactions Live Cast | |||
| Saphir, Evie, glik, Guzma, Slife | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=T8d1aK8_oDM Watch on YouTube] | |||
|- style="background: #fef" | |||
| 12 | |||
| style="white-space: nowrap" | June 10, 2018 | |||
| E3 Predictions/New Pokémon Games | |||
| Maniacal Engineer, Evie, dragon_nataku, glik, TeaWest, Guzma, Saphir, DarthWolf, Lone_Garurumon, CheffOfGames | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=529sDQH4E58 Watch on YouTube] | |||
|- style="background: #fef" | |- style="background: #fef" | ||
| 11 | | 11 |