5,426
edits
No edit summary |
(Dogasu is no longer forums staff) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| style="padding:5px;" | {{flag|United States}} United States | | style="padding:5px;" | {{flag|United States}} United States | ||
| style="padding:5px;" | Bulbapedia staff | | style="padding:5px;" | Bulbapedia staff | ||
|- style="background:#ffe;" | |- style="background:#ffe;" | ||
| style="padding:5px;" | {{u|Jioruji Derako}} | | style="padding:5px;" | {{u|Jioruji Derako}} | ||
Line 66: | Line 60: | ||
! style="padding:3px;" | Language of Expertise | ! style="padding:3px;" | Language of Expertise | ||
|- style="background:#ffe;" | |- style="background:#ffe;" | ||
| style="padding:5px;" | {{u| | | style="padding:5px;" | {{u|Dogasu}} | ||
| style="background:# | | style="background:#F97C5B; padding:5px;" | Inactive | ||
| style="padding:5px;" | | | style="padding:5px;" | June 26, 2007 | ||
| style="padding:5px;" | {{flag| | | style="padding:5px;" | {{flag|Japan}} Japan | ||
| style="padding:5px;" | | | style="padding:5px;" | Japanese | ||
|- style="background:#ffe;" | |- style="background:#ffe;" | ||
| style="padding:5px;" | {{u|Bluesun}} | | style="padding:5px;" | {{u|Bluesun}} | ||
Line 77: | Line 71: | ||
| style="padding:5px;" | {{flag|Australia}} Australia | | style="padding:5px;" | {{flag|Australia}} Australia | ||
| style="padding:5px;" | Japanese | | style="padding:5px;" | Japanese | ||
|- style="background:#ffe;" | |||
| style="padding:5px;" | {{u|Wowy}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px;" | Active | |||
| style="padding:5px;" | August 8, 2014 | |||
| style="padding:5px;" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | |||
| style="padding:5px;" | Korean | |||
|- style="background:#ffe;" | |- style="background:#ffe;" | ||
|- style="background:transparent;" | |- style="background:transparent;" |