3,716
edits
Line 83: | Line 83: | ||
| style="padding:5px" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | | style="padding:5px" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | ||
| style="padding:5px" | Japanese | | style="padding:5px" | Japanese | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|DeviantDreamer}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | Nov. 21, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|The Netherlands}} The Netherlands | |||
| style="padding:5px" | Dutch | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
| style="padding:5px" | {{u|Jdsaphir}} | | style="padding:5px" | {{u|Jdsaphir}} | ||
Line 95: | Line 101: | ||
| style="padding:5px" | {{flag|South Korea}} South Korea | | style="padding:5px" | {{flag|South Korea}} South Korea | ||
| style="padding:5px" | Korean | | style="padding:5px" | Korean | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|TheMew}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | Nov. 21, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|The Netherlands}} The Netherlands | |||
| style="padding:5px" | Dutch | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
| style="padding:5px" | {{u|Umeko}} | | style="padding:5px" | {{u|Umeko}} |
edits