11
edits
Line 191: | Line 191: | ||
| Edmond | | Edmond | ||
| GameStop, University Plaza 1142 E 2nd street, Edmond Oklahoma 73034 | | GameStop, University Plaza 1142 E 2nd street, Edmond Oklahoma 73034 | ||
| Midnight Launch | |||
| | |||
| | |||
|- style="background: #fff" | |||
| Oklahoma | |||
| Enid | |||
| GameStop, 5503 W Owen K Garriott Rd, Suite 4 | |||
| Midnight Launch | | Midnight Launch | ||
| | | |
edits